Ďakujeme Vám!

Kliknite na červené tlačítko a ebook sa za začne sťahovať

POZOR!

 

MÁME PRE VÁS ŠPECIÁLNU PONUKU

Táto extra výhodná ponuka sa viac opakovať nebude a využiť ju môžete len teraz. 

Ak plánujete robiť obklad do 2 rokov Vy, Vaši známy či kamarát, táto ponuka je práve pre Vás. 

SPRAVTE SI RADOSŤ NOVÝM OBKLADOM KAMEŇA,

KTORÝ VÁM BUDÚ VŠETCI OBDIVOVAŤ! 

LEN PRE 25 NAJRÝCHLEJŠÍCH PONÚKAME MOŽNOSŤ  VÝHODNE KÚPIŤ  

NAJPREDÁVANEJŠÍ VZOR

STAMP® lámaný kameň 1+1ks

UŠETRITE TERAZ:

 1. 107€ / za raznicu STAMP

2. 680€ / za obklad!

=

Obklad STAMP lamany kamen

Áno, skutočne viete na obklade ušetriť takéto množstvo financií a zároveň mať kvalitný obklad, ktorý Vám vydrží mnoho rokov. 

Rád by som Vám na reálnom príklade z praxe ukázal a porovnal koľko stojí realizácia klasickým spôsobom, teda klasický obklad ktorý sa lepí a porovnám to s touto revolučnou technikou, kedy si obklad spravíte za pomoci raznice STAMP vlastnoručne.

 

PREDSTAVTE SI, ŽE IDETE ROBIŤ OBKLAD NA PLOTE .

MÁTE PLOCHU 50 m2

TOTO SÚ POTOM VAŠE NÁKLADY:

50 m2 KLASICKÝ OBKLAD

OBKLAD: 18 až 35€ / m2 = 900€

LEPIDLO NA OBKLADY: 80€

REZAČKA OBKLADOV: 40€


Spolu: 1020€

Viete rezať a lepiť obklady? Nie? Pripočítajte si ešte 500€ za prácu majstra. V priemere berú 10€/m2

50 m2 OBKLAD STAMP®

RAZNICA STAMP: 137€ / ∞ m2

LEPIDLO NA OBKLADY: 160€

FASÁDNA FARBA: 30€


Spolu: 340€

Ebooku, ktorý sme Vám poslali zdarma, má hodnotu 99€. Nájdete v ňom fotonávod, kde Vám bod po bode vysvetľujeme ako si vytvoríte obklad aj keď ste maltu nikdy nemiešali. Podľa neho to už zvládlo množtvo ľudí.

VÝSLEDOK?

UŠETRILI STE 680€ A RAZNICA VÁM OSTALA!

Raznica Stamp Vám teraz ostala a Vy rozmýšľate čo s ňou ďalej. Odteraz razíte už len za cenu hmoty, čo je cca 3-4€/m2.

To je bezkonkurenčná cena. Žiadny obklad nestojí ani stáť nebude takto málo!

 Tu sú Vaše ďalšie možnosti:

 • môžete si ňou spraviť dominantnú stenu z kameňa v obývačke
 • urobte si kamenný sokel na fasáde
 • môžete si spraviť obklad na krbe
 • vynovte si exteriér alebo interiér vašej reštaurácie
 • vytvorte si moderné izby obložené kameňom vo Vašom penzióne
 • možno sa Vám hodí pri rekonštrukcii chaty či zrubu. Taký sokel býva spravený lámaným kameňom
 • môžete sa živiť výrobou obkladu
 • predáte ju 
 • budete ju požičiavať
 • a mnohé iné využitia

Teraz Vám po rozume chodia určite myšlitenky tipu:

JA TO NEZVLÁDNEM! NIKDY SOM TO NEROBIL! ČO AK TO POKAZÍM?

Na začiatok Vám musím povedať, že ja som tiež úplne obyčajný človek, ktorého práca je sedieť pri počítači a pracovať hlavou ťukaním do klávesnice a myši.

Jediné skúsenosti so stavbou mám s maľovaním a mám ich asi toľko, koľko sa dá nadobudnúť pri maľovaní bytu vlastnými silami za 15 rokov.

Mám 32 🙂

Ak rátam aj pomoc u kamarátov a rodičov, tak som maľoval asi 5-6x v živote. Čiže som hrdý amatér, ktorý vlastnoručne zamiešal flexibilné lepidlo na obklady ( prvýkrát v živote ), razil obklad (prvýkrát v živote) a maľoval kamenný obklad (prvýkrát v živote).

Som typ človeka, ktorý chce ušetriť a preto hľadám rôzne cesty ako si pomôcť. Zároveň som ochotný sa naučiť nové veci. Rád ich skúšať a testujem.

Keď som spravil svoj prvý obklad pomocou STAMPu, pocítil som hrdosť. Bola to moja remeselná práca, ktorú som spravil vlastnými rukami a pravdupovediac aj ma bavila. Žiadny strojový obklad sa tomuto pocitu nevyrovná. Je to moje vlastné dielo a navždy aj bude.

Zistil som pritom, že vyrobiť si takto obklad je fakt jednoduché a nadnesene povedané zvládne ju aj mamina na materskej v spolupráci so zvedavým ocinom. 

Je to skutočne takto jednoduché!

 

Toto dosiahli na prvýkrát bežní ľudia, ktorý so Stampom nemali žiadne skúsenosti:

Zútuľňovali sme si balkón a STAMP nám veľmi pomohol. Za obklad by sme dali omnoho viac.Tešíme sa na letnú pohodu pri grile a pohári vínka 🙂
Jerguš KucharovičSpišká nová Ves
Dobrý deň. Posielam foto čo som našiel a stihol popri práci. Výsledok je perfektný, som nadmieru spokojný. Treba si nájsť tú správnu hustotu hmoty a ide to výborne. S pozdravom
Július Žákovič
Bol som ohromený z výsledku, ktorý sme dosiahli v interiéri nášho hotela pomocou STAMPu. "Spokojní sú aj moji klienti, ktorí sa v hoteli cítia útulne a pohodlne. Srdečne Vás pozývam k nám do hotela GARNI v Liptovskom Mikuláši. "
p. Pyrtamajiteľ

 

K PRÁCI BUDETE POTREBOVAŤ

LEN TIETO 4 VECI:

 • 1
  Hmotu do ktorej sa razí = Flexibilné, mrazuvzdorné a vodeodolné lepidlo trieda C2TE
  Kúpite ho úplne v každých stavebninách, teda aj u Vás. Vynikajúce výsledky máme so značkou Den Braven a Ceresit. Tieto lepidlá sú mrazuvzdorné a vodeodolné. Sú to vlastnosti, ktoré nevyhnutne potrebujete ku kvalitne spravenému obkladu. Keď vytvrdne, je ako kameň.
 • 2
  STAMP® LÁMANÝ KAMEŇ
  Ten si kúpte teraz v akcii 1+1 VÝHODNEJŠIE. Dvomi raznicami sa pracuje efektívnejšie. Práca ide viac od ruky. Viac Vás teší. Výsledok sa dostaví rýchlešie. Využite túto možnosť a doprajte si pri práci radosť.
 • 3
  Fasádnu farbu
  Ak ešte teraz vyplníte formulár, ktorý nájdete na konci získate naviac bonus. Bonus v podobe 20% zľavy na miešanie fasádnej farby v internetovom obchode efarby.sk. Využite to! efarby.sk miešajú všetky farby vhodné pre STAMP. Akrylátové alebo silikónové. Farba má 2 funkcie. Ochrannú a estetickú. Ochraňuje obklad pred poveternostnými vplyvmi. Po rokoch máte možnosť obklad umyť vapkou. Okrem toho ak sa Vám odtieň prestane páčiť, jednoducho si obklad premaľujete!
 • 4
  Pomôcky
  2x Vedro, vodu, vŕtačku, miešadlo ako násadu do vŕtačky, štetec, pásku na ohraničenie obkladu, hladítko alebo špachtľu, pomocou ktorej budete nanášať lepidlo

OBKLAD MÁTE HOTOVÝ DO 2-3 DNÍ!

Nečakajte 10 dní len dokým Vám obklad v obchode objednajú a príde im! Následne zistia, že ho objednali málo. Vyrobte si ho hneď a extrémne lacno. 

Objednajte si ešte dnes profesionálnu raznicu STAMP® v neuveritelne výhodnej akcii 2ks len za 167€ 

S dvomi raznicami bude práca zábavou!

Pamätajte, aj ten najlacnejší kamenný obklad, ktorý by ste si kúpili Vás bude stáť  o 80% viac, ako keď si ho vyrobíte sami pomocou raznice STAMP®

KVALITA RAZNÍC STAMP® PROFESSIONAL :

Často sa nás pýtate na kvalitu materiálu našich razníc. Tú mám na starosti ja a prísne ju strážim. Moje meno je Michal Fojcík a som majiteľom firmy Mi-Ka, s.r.o.  Jednak som vlastníkom výrobnej divízie STAMP® a zároveň výkonným riaditeľom internetového obchodu efarby.sk. 

Počas 8 rokov sa nám postupne od nuly podarilo vybudovať najväčšie farby laky na Slovensku a zároveň tu vybudovať vlastnú výrobu na revolučné produkty STAMP®, pomocou ktorých bežný človek ušetrí na obklade až 80% financií.

V apríli 2016 sme boli s našimi výrobkami na 49. stavebnej výstave v Poľsku, kde sme našou technikou razenia obkladov nadchli množstvo veľkých aj malých stavebných firiem s ktorými postupne začíname spolupracovať.

Naše profi raznice STAMP® jednak najprv vyvýjame v laboratóriu a následne testujeme našimi realizátormi priamo na stavbách. Pred tým, než dáme vzor do predaja je prísne kontrolovaný a testovaný hlavne na kvalitu a funkčnosť. Teda či vydrží manuálne zaobchádzanie a či dokáže u Vás vyraziť aj všetky detaily ako sú vonkajšie a vnútorné rohy a iné malé výčnelky s ktorými sa môžete stretnúť pri Vašej práci.

Až keď tieto testy dokončíme, zaradíme raznicu do predaja.

Vývoj aj profesionálna výroba je značne časovo aj finančne náročná. My však chceme priniesť ľudom alternatívu k bežnému obkladu. 

Recept na kvalitu našich produktov je jedinečný. A preto obklad u Vás pôsobí ako "živý". 

 

KVALITA HMOTY DO KTOREJ SA RAZÍ - C2TE

Náš kolega, ktorý robí profesionálne realizácie, má s jednou raznicou STAMP® lámaný kameň spravených už 800 m2 aplikácií u zákazníkov. Pri každej aplikácií či v interiéri alebo exteriéri razí do flexibilného lepidla na obklady triedy C2TE.

Jedná sa o bežný produkt dostupný úplne v každých stavebninách s neobyčajnými vlastnosťami. Dovoľuje nanášanie vrstvy aj v hrúbkach 1,5cm. Je mrazuvdorné a vodeodolné.

Po zaschnutí je tvrdé a mechanicky odolné. Raznica do tohto materiálu vykresľuje aj tie najmenšie detaily.

Takýto obklad sa správa ako monoblok, t.z. je bez špár a teda nehrozí ako pri bežnom obklade zatečenie vody cez špáry, následné zmrznutie a odpadávanie obkladu.  

Je vynikajúco pretierateľné farbami. Zároveň sú všetky tieto hmoty certifikované. 

Odhadovaná životnosť je minimálne 20 rokov.

PREDSTAVTE SI :

 • AKO SI VYCHUTNÁVATE KÁVIČKU NA TERASE PRI NOVEJ STENE Z DOKONALÉHO OBKLADU KAMEŇA
 • KOĽKO NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV BY PRITIAHOL NOVÝ KAMENNÝ OBKLAD NA PLOTE DO VAŠEJ REŠTAURÁCIE
 • AKO BY STE POTEŠILI MANŽELKU, KEBY STE SI V OBÝVAČKE SPRAVILI JEDNU STENU Z KAMEŇA

UROBTE SI RADOSŤ!

ZHRŇME SI TEDA PONUKU, KTORÚ VÁM LEN TERAZ PONÚKA PRIAMO VÝROBCA!

za 167€ získate:

 • 1
  DVE RAZNICE STAMP® PROFESSIONAL LÁMANÝ KAMEŇ (cena všade inde 274€)
  Pomocou dvoch razníc spravíte obklad rýchlejšie a pohodlnejšie. Môžete pracovať spolu s kamarátom. Ak máte menší projekt, predajte druhú raznicu! Namiesto bežnej ceny 274€ zaplatíte len 167€! Cena je platná len teraz a len pre 25 prvých zákazníkov, ktorý vyplnia objednávkový formulár. Hneď potom bude cena opäť 274€. Vyplňte a odošlete objednávkový formulár, ktorý sa nachádza naspodku stránky.
 • 2
  BONUS 1: -20% zľavu na miešanie fasádnej farby na Váš obklad v eshope efarby.sk
  Ak pošlete objednávku teraz, získate naviac zľavu 20% na miešanie fasádnej farby podľa vlastného výberu. Vzorkovník Vám po odoslaní objednávky pošleme emailom. Aj s farbou pri obkladaní 50m2 ušetríte vďaka STAMPu 680€!
 • 3
  BONUS 2: Návod ako si vytvoríte obklad svojpomocne v hodnote 99€ ZDARMA
  ten ste si stiahli vo forme ebooku a máte ho už teraz v počítači. Krok po kroku Vám vo fotonávode ukazujeme, ako postupovať. Nič Vás tak pri práci nemôže zaskočiť. Vďaka tomuto ebooku ušetríte ďalších 500€ za prácu majstra, pretože ho z Vás spraví ebook.
 • 4
  BONUS 3: Špecialista na telefóne a online chate
  Kedykoľvek si počas práce nebudete s niečim istý tak sa môžete obrátiť na našeho špecialistu. Pýtať sa ho môžete v pracovných dňoch od 8:00 - 17:00 telefonicky alebo prostredníctvom stránky www.efarby.sk cez online chat. Je certifikovaný a zodpovie Vám akékoľvek otázky ohľadom pracovného postupu.
 • 5
  BONUS 4: DOPRAVA ZADARMO
  Ak odošlete objednávku teraz, získate aj dopravu zadarmo vrámci celej SR. Vyplňte formulár nižšie a odošlite ho teraz aby ste získali všetky tieto výhody. Sú určené len pre 25 prvých zákazníkov.

Pamätajte, aj ten najlacnejší kamenný obklad, ktorý by ste si kúpili Vás bude stáť  o 80% viac, ako keď si ho vyrobíte sami pomocou raznice STAMP®

TAKÁTO VÝHODNÁ PONUKA SA VIAC OPAKOVAŤ NEBUDE!

Takže tu je to, čo treba spraviť ďalej aby ste ju získali. Nižšie vidíte objednávkový formulár a žlté tlačidlo Odoslať objednávku s povinnosťou platby.

Aby ste si objednali 2x STAMP a získali ho za zvýhodnenú cenu spolu so všetkými bonusmi, vyplňte formulár a stlačte žlté tlačítko.

Polia, ktoré sú označené hviezdičkou sú povinné.  Ak nakupujete ako firma, vyplňte aj údaje o firme.

Faktúra je vždy súčasťou balíka. 

Tovar expedujeme na dobierku, teda zaplatíte až keď tovar vidíte v rukách kuriéra. 

Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete s výrobkom spokojný, môžete nám ho do 14 dní nepoužitý vrátiť a my Vám bezodkladne vrátime plnú sumu späť.

 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Meno*
Priezvisko*
emailová adresa*
Ulica + číslo (Dodacia adresa)*
Mesto (dodacia adresa)*
Telefónne číslo*
Ulica + číslo (fakturačná adresa ak je iná ako dodacia)
Mesto (fakturačná adresa ak je iná ako dodacia)
Názov firmy ( ak nakupujete ako firma)
IČO ( ak nakupujete ako firma)
DIČ ( ak nakupujete ako firma)
IČDPH ( ak nakupujete ako firma)

PS: MAJTE NOVÝ KAMENNÝ OBKLAD ZA 20% JEHO CENY UŽ ZAJTRA!

VYUŽITE TÚTO VÝHODNÚ PONUKU VÝROBCU.. 

PLATÍ LEN pre prvých 25 zákazníkov!

Pamätajte, aj ten najlacnejší kamenný obklad, ktorý by ste si kúpili Vás bude stáť  o 80% viac, ako keď si ho vyrobíte sami pomocou raznice STAMP®