Ako si svojpomocne vytvoriť nový luxusne vyzerajúci obklad kameňa, ktorý vám budú všetci obdivovať bez toho, aby ste museli míňať veľké peniaze za obklad, majstrov a všetky veci okolo toho.

Toto je úplne nový spôsob robenia obkladu, ktorý si už získal tisíce spokojných ľudí v SR aj ČR.

Čítajte ďalej a využite na tejto stránke našu extra výhodnú ponuku.

Milý priateľ,

Páčilo by sa vám mať takýto obklad?

A pokiaľ sa teraz zamýšľate nad tým, aké sú to fotky, tak toto sú reálne fotky obkladov, ktoré dosiahli vlastnoručne so STAMPOM rovnakí ľudia ako vy a ja a ušetrili vďaka tomu tisíce eur.

Ale ešte predtým ako pôjdeme ďalej, dovoľte mi povedať vám niečo viac o tom, čo je STAMP a niečo v skratke o mne.

 

Moje meno je Michal Fojcík a som majiteľom firmy Mi-Ka, s.r.o.  

Jednak som vlastníkom výrobnej divízie STAMP® a zároveň výkonným riaditeľom internetového obchodu efarby.sk. 

Počas 8 rokov sa nám postupne od nuly podarilo vybudovať najväčšie internetové farby laky na Slovensku a zároveň tu na Slovensku vybudovať vlastnú výrobu na revolučné produkty STAMP®, pomocou ktorých bežný človek ušetrí na obklade až 80% financií.

V apríli 2016 sme boli s našimi výrobkami na 49. stavebnej výstave v Poľsku, kde sme našou technikou razenia obkladov nadchli množstvo veľkých aj malých stavebných firiem s ktorými postupne začíname spolupracovať.

Naše profi raznice STAMP® jednak najprv vyvýjame v laboratóriu a následne testujeme našimi realizátormi priamo na stavbách. Pred tým, než dáme vzor do predaja je prísne kontrolovaný a testovaný hlavne na kvalitu a funkčnosť. Teda či vydrží manuálne zaobchádzanie a či dokáže u Vás vyraziť aj všetky detaily ako sú vonkajšie a vnútorné rohy a iné malé výčnelky s ktorými sa môžete stretnúť pri Vašej práci.

Až keď tieto testy dokončíme, zaradíme raznicu do predaja.

Vývoj aj profesionálna výroba je značne časovo aj finančne náročná.

Avšak našim poslaním je vďaka nápadom a inováciám umožniť ľuďom skrášliť prostredie okolo seba na ktoré budú hrdý.

Našim mottom je: Srdcom tvorená originalita.

A preto razený obklad s raznicou STAMP® u Vás pôsobí ako "živý". 

 

Za posledných pár rokov využilo STAMP tisíce ľudí po celom Slovensku a Česku a do našej kancelárie nám stále prichádzajú fotky od spokojných klientov

 

Bol som ohromený z výsledku, ktorý sme dosiahli v interiéri nášho hotela pomocou STAMPu. "Spokojní sú aj moji klienti, ktorí sa v hoteli cítia útulne a pohodlne. Srdečne Vás pozývam k nám do hotela GARNI v Liptovskom Mikuláši. "
p. Pyrtamajiteľ hotela Garni
Dobrý deň. Posielam foto čo som našiel a stihol popri práci. Výsledok je perfektný, som nadmieru spokojný. Treba si nájsť tú správnu hustotu hmoty a ide to výborne. S pozdravom
Július Žákovič
Posielam fotografie z úspešnej aplikácie Stampu na rodinnom dome v Závažnej Porube. Robili sme ním cca 50m2 soklu. Boli sme na to dvaja. Keď sme si našli rytmus, išlo nám to dobre. Vďaka Stampu sme ušetrili na fasadnom obklade 1000€. Ďakujeme za skvelú myšlienku
Tibor Hladký
Zútuľňovali sme si balkón a STAMP nám veľmi pomohol. Za obklad by sme dali omnoho viac.Tešíme sa na letnú pohodu pri grile a pohári vínka 🙂
Jerguš Kucharovič - Spišká nová Ves

 

Takže ak plánujete v blízkej budúcnosti prerábanie alebo rekonštrukciu a nechcete platiť prehnane veľa peňazí, STAMP môže byť presne pre vás.

 

Prečo sa stal STAMP tak populárnym?

 

 • Pre niektorých je to cena za hotový obklad
  So Stampom si totižto môžete vytvoriť nádherný obklad a zároveň ušetriť stovky až tisíce eur, ktoré by ste bežne zaplatili za majstra, ktorý by Vám lepil a rezal obklad. Ušetríte aj na obklade a to skutočne až 80% ceny, pretože si ho vyrazíte svojpomocne.
Hodnotu, ktorú mi priniesol Váš výrobok, je niekoľkonásobne vyššia, než cena ktorú som zaplatil. Keď som si prepočítal, koľko môžem ušetriť pri obkladaní soklu na našom dome ktorý má 50m2 zistil som, že je to 1000€. Ani chvíľu som neváhal a začal som študovať Váš ebook. Robota bola hotová za 4 dni a všetci čo chodili okolo krútili nad tým hlavami. Ďakujem za svelý tip a nech sa Vám darí aj naďalej.
Tóno Záborský
V reštaurácii sme mali nedokončenú stenu a stĺpy. Vedeli sme, že ich chceme obložiť kameňom. Vďaka vašemu produktu sme ušetrili veľa peňazí a teraz rozmýšlam, čo vylepším Stampom ďalšie. Asi bar :). Majte sa.
180° Burger Pizza - reštaurácia
 • Ďalším dôvodom je množstvo využití a ∞ m2

Stamp je vhodný ako do interiéru tak aj do exteriéru.

 • luxusné dizajnové steny v obyvačke
 • skvelo vyzerajúce fasády rodinných domov
 • trendové sokle na chalupách či zruboch
 • kamenný plot okolo rodinného domu
 • dokončite si múr ktorý máte v záhrade
 • bary v reštauráciách
 • recepcie v penziónoch či hoteloch
 • dekoračné krby v interiéroch
 • využijete ho v ako kamenný obklad v halách alebo chodbách
 • a mnoho iných
 • Tretím dôvodom je rýchlosť, jednoduchosť a spoľahlivosť.

Všetky pomôcky a materiál, ktorý k práci potrebujete, je dostupný v každých aj malých stavebninách. Ciže ak sa rozhodnete, že si chcete obklad spraviť cez víkend, tak to cez víkend aj dokončíte. Nemusíte čakať dva týždne, dokým Vám v obchode objednajú obklad. Nemusíte čakať na doobjednanie, keď zistíte, že ste si objednali málo.

Robotu so Stampom dokončíte za 1-2 dni aj s nákupom materiálu. Nemusíte pritom nič rezať, čo pravdepodobne väčšina z nás nevie rezať obklad.

Nemusíte riešiť po roku to, že Vám obklad opadne z dôvodu, že cez špáru doň vnikla voda a v zime zmrzla. Obklad so Stampom sa správa ako monoblok, čiže jeden veľký kus, ktorý nikdy neopadne.

Práca s razením obkladu Stampom je skutočne jednoduchá a intuitívna. Viete sa spoľahnúť sami na seba. Čo vlastne dokazuje aj obrovský ohlas od našich zákazníkov.

 

 • Posledným najčastejším dôvodom je to, že si obklad farebne prispôsobíte k čomukoľvek

A keď vás odtieň omrzí, premaľujete si ho. 

Máme pripravený set farieb, s ktorým si vymaľujete obklad na nerozoznanie od prírodného lámaného kameňa.  

Môžete si však obklad na plote prispôsobiť odtieňu na fasáde. Sokel na dome potrebujete predsa tiež prispôsobiť Vašim predstavám. Buď my, alebo akékoľvek stavebniny Vám vedia namiešať fasádnu farbu do odtieňu, ktorý potrebujete, čo je oproti bežnému obkladu veľmi veľká výhoda. 

Okrem estetického hľadiska, má fasádna farba aj praktické využitie. Obklad môžete kedykoľvek umyť tlakovou vodou resp. záhradnou hadicou a je opäť ako nový.

 

Takže ako vlastne práca so STAMPOM vyzerá?

Ako rýchlo a jednoducho môžem mať krásny nový obklad?

Namiesto toho, aby som vám tu písal dlhý opis ako práca so STAMPOM vyzerá, pripravili sme pre vás video z jednej celej aplikácie, kde sme robili interiérovú stenu v obývačke. Majiteľ si pod obklad skryl všetky káble od televízie, internetu a domáceho kina a televíziu si zavesil priamo na stenu.

 Môžete si pozrieť presný postup krok-za-krokom.

 • Rozkúskované aplikačné videá aj s podrobným opisom prác pre svojpomocnú realizáciu získava zdarma ako bonus každý čerstvý majiteľ STAMPU. 

 

Predstavte si

 • AKO SI VYCHUTNÁVATE KÁVIČKU NA TERASE PRI NOVEJ FASÁDE Z DOKONALÉHO OBKLADU KAMEŇA
 • KOĽKO NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV BY PRITIAHOL NOVÝ KAMENNÝ OBKLAD NA PLOTE DO VAŠEJ REŠTAURÁCIE
 • AKO BY STE POTEŠILI MANŽELKU, KEBY STE SI V OBÝVAČKE SPRAVILI JEDNU STENU Z KAMEŇA

Spravte si radosť novým náradím do Vašej dielne.

 

Čo ak sa mi to nepodarí?

Viem presne ako sa cítite. Ja sám nie som v razení obkladu vyučený. Som počítačový človek, ktorý párkrát v živote maľoval izby v byte a predsa som na prvýkrát vytvoril pomocou Stampu dokonalý obklad.

Je to naozaj jednoduché. Všetky fotky, ktoré som vám ukazoval – to dosiahli rovnakí ľudia ako vy a ja na prvýkrát.

Vyzerá to reálne alebo iba ako napodobenina?

Na trhu existuje niekoľko podobných produktov ako je STAMP, ktoré môžu byť prezentované ako „lacnejšie“ či „výhodnejšie“. Niektorí dokonca používajú aj našu ochrannú značku STAMP® bez toho, aby sme im to povolili a snažia sa tým vyvolať dojem, že predávajú naše produkty.

To ale nie sú naše produkty.

Môžem Vám povedať, že s týmito produktami nikdy nedosiahnete za svoje peniaze rovnaký efekt, ako práve s raznicami STAMP®.

Inak viete, aký je rozdiel medzi raznicou a formou?

Do formy lejete betón a vyťahujete z nej obklad, ktorý potom lepíte na stenu. Aby ste spravili stenu o 10m2 za rozumný čas, potrebujete tak 20ks foriem, z ktorých naraz vytiahnete 20ks obkladu. Koľko takýchto cyklov musíte spraviť, aby ste obložili jednu stenu? No asi 15.

Náš produkt Stamp je raznica. Na vyrazenie celého obkladu Vám stačí len 1ks!

Rozdiel je v myšlienke.

 

Čo budete potrebovať?

Len 3 veci

 

 1. Náš najpredávanejší STAMP® Lámaný kameň. Stačí Vám len 1ks
Stamp-lamany-kamen-z-predu-s

2.  Hmotu do ktorej budete raziť obklad - Mrazuvzdorné a vode-odolné lepidlo na obklady a dlažbu s univerzálnym označením C2TE. (kúpite aj v tých najmenších stavebninách)

hmota stamp

3. Penetráciu a fasádnu farbu, ktorou hotový obklad vymaľujete

 

 

Takže koľko to vlastne stojí? 

Povedzme si to na príklade, kedy chcete spraviť obklad na 50m2

1.

Najprv sa pozrime koľko by vás stál obklad na 50m2, ak by ste to robili starým, tradičným spôsobom...

 

OBKLAD: 18 až 35€ / m2 = 900€/50m2

LEPIDLO NA OBKLADY: 80€

REZAČKA OBKLADOV: 40€


Spolu: 1020€

Viete rezať a lepiť obklady? Nie? Pripočítajte si ešte 500€ za prácu majstra. V priemere berú 10€/m2

2.

A teraz sa pozrime na to, koľko by tá istá plocha vyšla so STAMPOM.

 

RAZNICA STAMP: 99,65€ / ∞ m2

LEPIDLO NA OBKLADY: 160€

FASÁDNA FARBA: 80€


Spolu: 340€

Po zakúpení Stampu získavate zdarma prístup do členskej sekcie v hodnote 199€, kde nájdete krok-za-krokom rozkúskované videá, podľa ktorých zvládne obklad vyraziť začiatočník.

VÝSLEDOK?

UŠETRILI STE 680€ A RAZNICA VÁM OSTALA!

Takže to znamená, že ak dnes investujete do STAMPU 99,65 eur, tak okamžite získate 680 eur v podobe ušetrených peňazí, ktoré nemusíte zbytočne vyhadzovať von oknom.

To znamená, že investícia do STAMPU sa vám vráti v momente, keď si ho objednáte a STAMP vám navyše bude vracať vašu investíciu v podobe ušetrených peňazí vždy keď sa rozhodnete niečo doma prerobiť.

 

Ale to nie je všetko. Pripravili sme pre vás ešte niekoľko bonusov.

 • 1
  BONUS 1: -50% zľavu na miešanie fasádnej farby na Váš obklad v eshope efarby.sk
  Tieto bonusy získate len vtedy, ak objednávku pošlete ešte dnes prostredníctvom formuláru nižšie.
 • 2
  BONUS 2: Podrobné videonávody
  Kúpou raznice STAMP získavate nastálo prístup do členskej sekcie v hodnote 199€, v ktorej sú rozkúskované aplikačné videá aj s podrobným opisom prác pre svojpomocnú realizáciu. V nej Vás čaká skutočne všetko, čo Vás pri práci môže nepríjemné zaskočiť. Sú v nej detailné krok-za-krokom rozkúskované videonávody od A do Z. Fotonávody a články v ktorých popisujeme ako a čím obklad po vyrazení vymaľovať tak, aby pôsobil prirodzene a krásne. Pracovný zošiť a diskusia v ktorej sa môžete pýtať na veci, ktoré Vás zaujímajú. Tieto návody sú vyrobené pre úplných začiatočníkov, bez akýchkoľvek skúseností a podľa týchto inštrukcií to zvládli už tisícky zákazníkov ako ste vy.
 • 3
  BONUS 3: Špecialista na telefóne alebo online chate
  Kedykoľvek si počas práce nebudete s niečim istý tak sa môžete obrátiť na našeho špecialistu. Pýtať sa ho môžete v pracovných dňoch od 8:00 - 17:00 telefonicky alebo prostredníctvom stránky www.efarby.sk cez online chat. Je certifikovaný a zodpovie Vám akékoľvek otázky ohľadom pracovného postupu.

Ak ešte stále váhate, či je STAMP pre vás, nemusíte sa rozhodnúť teraz.

Vyskúšajte STAMP na 14 dní a ak sa vám nebude páčiť, nenaplní vaše očakávania alebo náhodou nebudete spokojný s jeho kvalitou, napíšte nám na email (info@efarby.sk) alebo zavolajte na číslo (041/ 202 88 92) a my vám vrátime všetky vaše peniaze.

Ak zistíte, že nakoniec nič prerábať nebudete alebo ak z nejakého alebo aj zo žiadneho dôvodu nie ste so STAMPOM spokojný, dajte nám vedieť a vy vám radi vrátime peniaze.

Záleží nám na tom, aby boli naši zákazníci spokojní a preto vám dávame túto 100% 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí.

Pre vás to znamená, že nemáte čo stratiť a STAMP môžete vyskúšať. A ak sa vám nepáči, tak dostanete peniaze naspäť. Je to tak jednoduché.

Už za pár dní môžete mať nový obklad, ktorý vám budú druhí ľudia obdivovať a vy tým zároveň ušetríte stovky eur.

Začnite si vytvárať váš krásny kamenný obklad ešte dnes a využite všetky bonusy, ktoré Vám ponúkame.

Aby ste ich získali, je potrebné z Vašej strany už len jeden krok.

Kúpte si pracovnú pomôcku STAMP® v hodnote 99,65 eur, ktorá Vám po práci ostáva v dielni pripravená na ďalšie razenie.

Kúpite si ho tak, že teraz vyplníte tento objednávkový formulár a odošlete ho žltým tlačítkom odoslať objednávku.

 

Po odoslaní objednávky ju spracujú moji kolegovia a STAMP Vám doručíme prostredníctvom kuriéra priamo na Vašu adresu. Posielame do SR (€) aj ČR (koruny) 

Zaplatíte dobierkou na mieste kuriérovi.

Odporúčam Vám, spravte túto investíciu a odošlite objednávku ešte dnes.

 

S pozdravom,

Michal Fojcík, majiteľ

P.S. Tisíce našich spokojných rodín aj firiem už využíva STAMP a sú nadšení, že sa preň rozhodli. Je to vďaka tomu, že sa rozhodli konať a vyskúšať niečo nové. Pridajte sa k nám aj Vy.

 

Pamätajte, aj ten najlacnejší kamenný obklad, ktorý by ste si kúpili Vás bude stáť  o 80% viac, ako keď si ho vyrobíte sami pomocou raznice STAMP®

Stamp-PROF-logo-300x298-v-PNG-150x150