Ako sa darilo STAMPu na 49. medzinárodnej stavebnej výstave v Poľsku?

Stamp-titulka-vystava

 

Keď prídete do obrovskej športovej haly v Bielsku Biala jeden deň pred medzinárodnou stavebnou výstavou, všetko naokolo Vás len tak kmitá.

Počuť bzukot uťahovačiek, hrkot vozíkov ktorými sa vozí tovar do jednotlivých kój a pokrikovanie ktoré počujete od susedských vystavovateľov.

Stamp-priprava-na-vystavuŠtvrtok sme neskoro do noci pripravovali naše výstavisko.

 

Výstava začala v piatok o desiatej dopoludnia. Hala sa pomaly začala zapĺňať prvými návštevníkmi.

 

 

Ťahúňom nášho miesta na výstave bola exhibícia – STAMPOVANIE – razenie obkladového kameňa priamo na výstave. Kolega Igor si natiahol biele pracovné nohavice, tričko STAMP a biele rukavičky. Zamiešal si hmotu C2TE a pomaly si ju začal naťahovať na podklad.

Ihneď sme tým zaujali prvých okoloidúcich, ktorý sa začali schádzať okolo neho.

Keď Igor vzal do rúk STAMP a spravil prvý odtlačok obkladového kameňa doslova som videl, ako ľuďom spadli sánky. Postupne začali chápať, že to čo vzniká je kamenný obklad lámaný kameň.

exhibicia-STAMP-na-vystave

Náš kolega Adam nestíhal odpovedať na príval otázok, ktoré začali z davu prichádzať. Preto si  musel na pomoc zavolal aj svoju manželku, ktorá nám pomohla a spoločnými silami sme to ustáli 🙂

Ľudia sami od seba chceli skúšať chytiť do ruky STAMP a odtlačiť si vlastnoručne svoj obkladový kameň.

stamp-ludia-tesutjustamp-testuju-ludia-na-vystave

Počas výstavy sme nadviazali množstvo kontaktov s výrobcami farieb a sypkých hmôt, ktorých sme doslova nadchli.

Rovnako sme v kontakte s realizačnými firmami, ktoré do svojho portfólia služieb pridali ručnú výrobu obkladov pomocou našich profesionálnych razníc STAMP®.

stamp-zaujem-ludi

Spoznali sme sa s firmou, ktorá v Poľsku vyrába obkladové fasádne panely a vyváža ich do Holandska. Tam túto sezónu pracujú na obložení 500 rodinných domov. Majiteľ nám pri rozhovore za našim skleneným okrúhlym stolíkom na výstavisku povedal, že sme mu práve ušetrili milión eurovú investíciu, ktorú plánoval vynaložiť do toho, aby tieto panely obložil obkladom. Jeho najväčší problém a to nákladnú prepravu obkladu a praskanie obkladu pri transporte sme razom odstránili. STAMP vyfasujú jeho Holandský kolegovia a obklad vyrobia namieste. Aj je po probléme 🙂

 

Sme nesmierne nadšení a hrdí na to, že vyrábame STAMP®, ktorý vie riešiť množstvo takýchto problémov a zároveň vie zákazníkom ušetriť 80% nákladov na obklad.

Budeme vďační, ak nám pomôžete túto myšlienku akokoľvek podporiť a dostať tak najlacnejší obklad ešte bližšie medzi ľudí.

Ak sa chcete stať našim odberateľom, neváhajte nás kontaktovať. Pošleme Vám všetky informácie a môžeme začať spoločne tvoriť revolúciu v stavebníctve!

 

Pozrite si ostatné fotografie z medzinárodnej stavebnej výstavy v Poľsku:

stamp-kolega-1

stamp-kolega-2

stamp-kolega-3

stamp-kolega-4

stamp-kolega-5

stamp-kolega-6

Michal Fojcík
V lete zanietený cyklomaniak brázdiaci lesy a lúky. V zime si zas neodoprie freeride jazdu na čerstvom prašane z najvyššieho ľadovca. Farbám sa venuje už od roku 2006. V roku 2008 založil na Slovensku najväčší internetový obchod s farbami efarby.sk, ktorý riadi. V roku 2015 spustil výrobu a predaj revolučných razníc na výrobu obkladu Stamp, vďaka ktorým pomáha šetriť ľudom rozpočet pri rekonštrukcii ich bývania alebo prevádzok. Zároveň je držiteľom niekoľkých certifikátov z odborných školení a technických znalostí o náterových hmotách od najväčších svetových školiteľov. Má rád karmu, rád pomáha ľudom a robí robí veci win-win.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.