Novinky Stamp, alebo čo práve vyrábame.

Začiatok roka je pre nás vždy veľmi hektický. Dokončujeme vývoj nových vzorov Stamp, rôzne testy kvality a výsledného vzoru. Nebolo tomu inak ani teraz.

 

Keď už boli na svete prvé prototypy nových razníc Stamp Chloe, Stamp Emily a Stamp lámaný kameň dokončovacia raznica, išli sme ich prvýkrát otestovať, či robia to, čo sme s nimi zamýšľali pri plánovaní. Išli sme raziť. A kto iný ako náš Igor by mal mať tú česť si vyskúšať prácu s nimi.

Stamp Emily set raznic na obklad

Stamp Emily SET 3ks

stamp chloe set raznica

Stamp Chloe SET 3ks

 

Preto sme sa rozhodli, že si spravíme vzorky do nášho showroomu, aby ste sa mohli kedykoľvek u nás v Žiline zastaviť a obzrieť si ich aj naživo.

Pripravili sme si vzorkový stojan, zamiešali sme hmotu a Igor ju naniesol na stojan. Ako sme zvyknutí, tak hmota aj pri týchto vzoroch musí byť nanesená aspoň cca 1,5cm hrúbke, pretože nové vzory sú fakt hlboké.

Formy na obklad stamp

Pred použitím sme raznice naseparovali Stamp Separátorom aby sa nám na ne nelepila hmota a nemuseli sme ich zakaždým umývať vodou a pustili sme sa do razenia.

Stamp separovanie raznice formy

Už pri prvom odtlačku sme vedeli, že to bude krásny vzor. A to či už pri vzore Chloe alebo Emily. Chloe má masívnejšie kamene, ktoré sú oproti druhej novinke Emily väčšie. Naopak Emily má vzor s menšími kameňmi, ale o to s výraznejšími špárami. A práve tie dodávajú vzoru poriadnu hĺbku a krásu.

Razenie obkladu Stamp Emily

Po dorazení sme nechali obklad vytvrdnúť.

Na druhý deň sme vybrúsili zjavné nedokonalosti a celý obklad sme napenetrovali hĺbkovou penetráciou.

Penetrovanie vyrazenhého obkladu STAMP

Keď vyschla, išli sme maľovať. Emily bude maľovaný a tieňovaný do čierna a Chloe naopak do biela.

Obklad Stamp Emily maľovanie

Stamp Emily

Maľovanie obkladu Stamp Chloe

Stamp Chloe

Celý vymaľovaný obklad Stamp Chloe aj Emily sme nechali poriadne preschnúť 24hod.

Tieňovanie sme pri Chloe robili do šedého nádychu a pri Emily do hnedého nádychu.

Konkrétne videopostupy z celého razenia obkladu ako aj tieňovania oboch obkladov Stamp sú k dispozícii v našej členskej sekcii, do ktorej prístup už máte ak ste náš zákazník, alebo vám ho pošleme zároveň s raznicou Stamp, ktorú si zakúpite napríklad cez efarby.sk.

Veríme že sa vám vzory páčia a ak máte akékoľvek otázky, zavolajte nám na naše číslo zákazníckej podpory: 041 /202 88 92 alebo si Stamp rovno objednajte cez náš eshop efarby.sk.

Michal Fojcík
V lete zanietený cyklomaniak brázdiaci lesy a lúky. V zime si zas neodoprie freeride jazdu na čerstvom prašane z najvyššieho ľadovca. Farbám sa venuje už od roku 2006. V roku 2008 založil na Slovensku najväčší internetový obchod s farbami efarby.sk, ktorý riadi. V roku 2015 spustil výrobu a predaj revolučných razníc na výrobu obkladu Stamp, vďaka ktorým pomáha šetriť ľudom rozpočet pri rekonštrukcii ich bývania alebo prevádzok. Zároveň je držiteľom niekoľkých certifikátov z odborných školení a technických znalostí o náterových hmotách od najväčších svetových školiteľov. Má rád karmu, rád pomáha ľudom a robí robí veci win-win.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.