Takto prebieha aplikácia obklad mozaika STAMP® profesionálmi

takto prebieha profeionalna aplikacia Stamp

 

Obklad mozaika.

Toto je Igor ale všetci ho voláme IČO :).

IČO prešiel u nás týmto online školením a stal sa certifikovaným aplikačným technikom pre výrobky STAMP®. Investoval do kolekcie STAMP® a teraz sa živí ručnou výrobou takýchto obkladov.

Zadanie bolo od zákazníka jasné. “ Chcem, aby ste mi v kúpelni ručne vytvorili unikátné dielo, ktoré nebude drahé a ktoré bude jej dominantou.“

Ako prvý bod

bol rozhovor so zákazníkom o jeho predstave. Tým, že IČO prerábal celú kúpeľnu, robil aj všetky obklady a dlažbu mal možnosť ponúknuť zákazníkovi to, že mu vytvorí na vani mozaiku.

Zákazníka presvedčil tým, že mu namieša takú farbu, aby sa hodila k novým obkladom a dlažbe. Zároveň pozná takú, ktorá má unikátnu vodeodolnosť.

Farbu si dal namiešať cez internet a na druhý deň mu ju kuriér doviezol priamo na stavbu. Mal to bez toho aby 2x jazdil do mesta ( Objednať a vyzdvihnúť o 3 hodiny ).

IČO nakupuje výhodnejšie cez efarby.sk a práve oni poskytujú túto službu – odporúčam ak už máte akýkoľvek vzorkovník, pretože vedia miešať podľa akéhokoľvek.

Ako druhý bod

natiahol IČO vaňu do flexi lepidla so sieťkou. Nechal ho vyschnúť cca 1 deň.

Stamp mozaika kocky aplikacia 1

Ako 3 bod

musel IČO premyslieť taktiku, ako bude obklad raziť. Vypočítal si, že ideálne to bude STAMPovať na výšku a naspodu mu vznikne malý soklík, ktorý prizná.

STAMP® Mozaika kocky, ktorým robil sa skladá z 2 častí. Z veľkého Stampu a malého – dokončovacieho Stampu. Dokončovacím Stampom sa prerážajú spoje a robí sa ukončenie. Vďaka vývoju všetkých vzorov STAMP®, ktorý robíme v našom laboratóriu, dokončíte aj tie najzákernejšie plochy.

 

Razenie obkladu STAMP mozaika

Ako 4 bod

nasledoval detailing. Presný postup Vám neprezradíme, ten školíme len našich aplikačných technikov.

Ak máte záujem aj vy, živiť sa Stampom, odporúčam Vám videoškolenia. Keď ich absolvujete, získate všetky potrebné znalosti a zručnosti. Výsledkom je STAMP CERTIFIKÁT. Na školenie sa môžete prihlásiť registráciou tu.

 

Ako 5 bod

nasledovalo maľovanie STAMPu kvalitnou farbou, ktorú si dal IČO namiešať podľa priania zákazníka cez efarby.sk.

Najprv spravil penetráciu a následne 2 vrstvy farby.

Malovanie STAMP mozaika kocky

Ako piaty bod

Nasledovalo odovzanie diela zákazníkovi.

Stamp mozaika kocky aplikacia 2

Stamp mozaika kocky aplikacia 3

Stamp mozaika kocky aplikacia 4

chcem-si-objednat-technika STAMP

 

 

 

PRÍSTUP DO ŠKOLENIA A ČLENSKEJ SEKCIE JE PRE:

  • Živnostníkov, s.r.o. alebo iné právne formy firmy, ktorých hlavným zameraním je stavebná realizačná činnosť
  • Architektov alebo projektantov, ktorí držia tempo s dobou a chcú byť konkurencie schopnejší
  • Stat sa clenom STAMP

Vyhody registracie STAMP klub

Michal Fojcík
V lete zanietený cyklomaniak brázdiaci lesy a lúky. V zime si zas neodoprie freeride jazdu na čerstvom prašane z najvyššieho ľadovca. Farbám sa venuje už od roku 2006. V roku 2008 založil na Slovensku najväčší internetový obchod s farbami efarby.sk, ktorý riadi. V roku 2015 spustil výrobu a predaj revolučných razníc na výrobu obkladu Stamp, vďaka ktorým pomáha šetriť ľudom rozpočet pri rekonštrukcii ich bývania alebo prevádzok. Zároveň je držiteľom niekoľkých certifikátov z odborných školení a technických znalostí o náterových hmotách od najväčších svetových školiteľov. Má rád karmu, rád pomáha ľudom a robí robí veci win-win.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.